Rreth nesh

Yiwu Hanying Daily Co, Ltd,  është e vendosur në Yiwu City, Provinca Zhejiang, Kinë, në afërsi më të madhe të tregut të mallrave të vogël në botë (Yiwu International Commodity Market). Han Ying është një kompani e integruar të industrisë me bazë të prodhimit. Fushat kryesore të saj të prodhimit të specializuar në produktet e derdhur injeksion, duke përfshirë kuti magazinimit kuzhine, kuti magazinimit banjo dhe kuti kozmetike magazinimit. Zona e dytë fokusohet në pajisje të vogla duke përfshirë keychains krijuese dhe resins krijuese vepra artizanale, Silicone krijues purses të vogla qese, kompania ka 30 shkallë të gjerë pajisje derdhur injeksion dhe një numër të aksesorëve linjave të vogla të prodhimit. kapaciteteve tona të prodhimit mund të takohen tregtarët vendore dhe ndërkombëtare madhësia, importuesit dhe eksportuesit, zinxhirët supermarket, kompanitë e e-commerce, dhe sindikatat. Me zinxhir profesionale të pjekur e shkëputur dhe e-commerce furnizimit, në dhjetë vitet e fundit, Han Ying ka kultivuar një grup të zhvillimit core dhe projektimit ekipet. Zhvillimi i produktit është i bazuar në të dhënat e hulumtimit të tregut, për të dhënë blerësit me produkte të kërkesës për të përmbushur të tregut. Në veçanti, Hanying ka një kuptim të mirë të produkteve nga vendas për globale platforma e-commerce (si B2B dhe B2C platformat), të përqëndrohet në nevojat e epokës së të dhënave të mëdha, ne vazhdimisht do innovates dhe optimizes produktet dhe sistemet e shërbimit në bazë të të dhënat e tregut. ajo është e kaluara, e tashmja dhe e ardhmja e Han Ying përpjekjet e vazhdueshme drejtim.

7cc1c571
13c968a11


WhatsApp Online Chat!