• Kuzhina Storage

  Kuzhina Storage

 • nevojat e përditshme

  nevojat e përditshme

 • Beauty Makeup

  Beauty Makeup

 • banjo Pastrimi

  banjo Pastrimi

 • IMG_34200
 • IMG_34017

Historia jonë

Yiwu Hanying Daily Co, Ltd,  është e vendosur në Yiwu City, Provinca Zhejiang, Kinë, në afërsi më të madhe të tregut të mallrave të vogël në botë (Yiwu International Commodity Market). Han Ying është një kompani e integruar të industrisë me bazë të prodhimit. Fushat kryesore të saj të prodhimit të specializuar në produktet e derdhur injeksion, duke përfshirë kuti magazinimit kuzhine, kuti magazinimit banjo dhe kuti kozmetike magazinimit.

  
  WhatsApp Online Chat!