за нас

Yiwu Hanying Дневен копродукции, Ltd  се наоѓа во Yiwu Сити, провинција Жеџијанг, Кина, во близина на најголемиот светски пазар на мали стоковните (Yiwu Меѓународниот стокови пазар). Хан Јинг е индустрија-базирани интегрирано производство на компанијата. Нејзината главна производство области се специјализираат во шприц производи, вклучувајќи кутии кујна складирање, кутии за чување бања и козметика кутии за чување. Втората област се фокусира на мали додатоци вклучувајќи и креативен keychains и креативни смола занаети, креативни силиконски мали чанти чанти, компанијата има 30 големи шприц опрема и голем број на мали додатоци производни линии. Нашите капацитет за производство може да ги задоволи домашните и меѓународните трговци големина, увозниците и извозниците, супермаркет синџири, е-трговија компании и синдикати. Со зрела професионален синџирот присутен и е-трговија снабдување, во изминатите десет години, Хан Јинг има одгледува група за развој на основни и дизајн тимови. развој на производ е базиран на податоци за истражување на пазарот, за да им даде на купувачите со побарувачката на производи да се задоволат пазарот. Особено, Hanying има добро разбирање на производи од домашни на глобалните платформи за е-трговија (како B2B и B2C платформи), се фокусира на потребите на ерата на големи податоци, ние постојано ќе се иновира и оптимизира производи и системи на услуги врз основа на податоци за пазарот. тоа е минатото, сегашноста и иднината на Хан Јинг насока континуирани напори.

7cc1c571
13c968a11


WhatsApp Онлајн Chat!