• кујната за чување на

  кујната за чување на

 • дневни потреби

  дневни потреби

 • убавина Шминка

  убавина Шминка

 • бања Чистење

  бања Чистење

 • IMG_34200
 • IMG_34017

нашата приказна

Yiwu Hanying Дневен копродукции, Ltd  е лоцирана во Yiwu Сити, провинција Жеџијанг, Кина, во близина на најголемиот светски пазар на мали стоковните (Yiwu Меѓународниот стокови пазар). Хан Јинг е индустрија-базирани интегрирано производство на компанијата. Нејзината главна производство области се специјализираат во шприц производи, вклучувајќи кутии кујна складирање, кутии за чување бања и козметика кутии за чување.

  
  WhatsApp Онлајн Chat!